POŻYCZKI KOSZALIN

zasady

INFORMACJE PODSTAWOWE:

1. Udzielamy pożyczek pod zastaw rzeczy. Mogą państwo również postawić przedmiot w KOMIS.

2. Umowę POŻYCZKI mogą zawrzeć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz posiadają w momencie jej zawierania dowód osobisty, stanowiący dla nas potwierdzenie tożsamości.

3. Pożyczek udzielamy na okres 30 dni i dłuższe. Po tym czasie mogą Państwo przedłużyć umowę na kolejny miesiąc po zapłaceniu odsetek.

4. Jeśli po tym dodatkowym terminie wciąż nie zostaną uregulowane odsetki, zaś pragną państwo zachować rzecz, prosimy o kontakt i podanie terminu możliwej spłaty.

5. Gdyby nie mogli państwo osobiście odebrać rzeczy, należy zawrzeć klauzulę upoważnienia do odbioru (przy zawieraniu umowy pożyczki) ponieważ nie możemy wydać rzeczy nawet najbliższej osobie bez tego zapisu.

 

ZASTAW

Zastawem, czyli przedmiotem zabezpieczającym zwrot pieniędzy mogą być np. złoto, srebro, sprzęt RTV, AGD.

Sprzęt, który ma do dwóch lat przyjmujemy wyłącznie z dowodem zakupu (paragon lub faktura) i gwarancją. Natomiast urządzenia starsze wyłącznie, jeśli są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Inne urządzenia mogą Państwo postawić w komis i po ich sprzedaży otrzymać pieniądze.

Komputery i notebooki koniecznie muszą posiadać ważną gwarancję oraz dowód zakupu.

Nie przyjmujemy sprzętu zakupionego na raty, ponieważ do czasu ich spłaty stanowi on zabezpieczenie banku.

 

WARTO WIEDZIEĆ

Naszą filozofią działania nie jest przejmowanie Państwa zastawów, ale stwarzanie optymalnych warunków umożliwiających Państwu odbiór własności.

W razie spóźnienia rzecz cały czas czeka na odbiór i nie jest wystawiana do sprzedaży. Naszym klientom przypominamy o terminach spłaty odsetek.

Blue Taste Theme created by Jabox